Dziś jest Sobota, 21 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Cecylia, Dobromił, Elżbieta, Jakub
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Dzień Papieski w SP w Sławkowie

20-10-2017

W ramach XVII Dnia Papieskiego w Szkole Podstawowej im. Andrzeja Grubby w Sławkowie, tak jak w wielu szkołach na terenie Polski tradycyjnie odbył się uroczysty apel.

czytaj artykuł »

Jak działa Akademia Bystrzaków w gminie [film]

20-10-2017

W szkołach na terenie Gminy Działdowo trwa program Akademia Bystrzaków realizowany w partnerstwie z Fundacją Rozwoju Edukacji Małego Inżyniera.

czytaj artykuł »

Działdowski Budżet Obywatelski

19-10-2017

W tegorocznym Budżecie obywatelskim działdowianie zdecydowali, że najbardziej potrzebują chodników i rozbudowy siłowni.

czytaj artykuł »

Będą 3 nowe drogi w Gminie Działdowo [FILM]

18-10-2017

Gmina Działdowo podpisała z Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa (dawną Agencją Nieruchomości Rolnej) umowy na budowę trzech dróg na osiedlach popegeerowskich: Rudolfowie, Turzy Wielkiej i Grzybinach.

czytaj artykuł »

Dekorglass przegrał z Kolpingiem Frac [FILM]

18-10-2017

Bardzo ciężki mecz zakończony porażką Dekorglassu mieliśmy okazję oglądać we wtorkowe popołudnie. Nasi zmierzyli się z Kolpingiem Frac Jarosław.

czytaj artykuł »

Studenci UTW w Lidzbarku zainaugurowali rok [FILM]

18-10-2017

Lidzbarscy seniorzy zainaugurowali pierwszy rok akademicki Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Uroczystość została połączona z koncertem dla słuchaczy, wręczeniem indeksów oraz z debiutem Ogólnopolskiej Karty Seniora.

czytaj artykuł »

Trwa montaż zabytkowych organów w Rybnie

18-10-2017

Zgodnie z nauką Kościoła organy piszczałkowe powinny być w każdej świątyni. Parafia p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Rybnie doczeka się zabytkowych, 27 – głosowych organów.

czytaj artykuł »

Spotkanie z Mirosławem Hermaszewskim w Rybnie

18-10-2017

W czwartek, 12 października w sali OSP w Rybnie odbyło się spotkanie z generałem Mirosławem Hermaszewskim – pierwszym i jedynym polskim kosmonautą. Spotkanie zostało sfinansowane przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach cotygodniowych spotkań astronomicznych z seniorami. ...

czytaj artykuł »

Usłyszeli zarzuty za posiadanie narkotyków

18-10-2017

Działdowscy kryminalni w jednej z miejscowości na terenie powiatu zabezpieczyli narkotyki. Niedozwolone substancje znajdowały się w pojeździe należącym do mieszkańca województwa kujawsko – pomorskiego. Dwóch młodych mężczyzn usłyszało zarzuty nielegalnego posiadania substancji psychoaktywnych. ...

czytaj artykuł »

Jestem widoczny, bo mam odblask

18-10-2017

Działdowscy policjanci rozdawali odblaski pierwszoklasistom. Wspólnie z przedstawicielami lokalnych władz i funkcjonariuszami straży gminnej uczestniczą w działaniach „Odblaskowy Pierwszak”, w ramach których przekazują elementy odblaskowe wszystkim uczniom klas pierwszych szkół podstawowych ...

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).