Dziś jest Wtorek, 20 marca 2018 r. Imieniny obchodzą : Joachim, Kira, Maurycy
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

I Zjazd Absolwentów SP w Sławkowie

19-03-2018

Komitet Organizacyjny Zjazdu ma zaszczyt zaprosić na Zjazd Absolwentów z okazji 50-lecia istnienia szkoły, który odbędzie się w dniu 18 maja 2018 roku.

czytaj artykuł »

Ukradł odkurzacz i ukrył marihuanę

19-03-2018

Posiadał przy sobie skradziony sprzęt domowy i produkty spożywcze z różnych sklepów znajdujących się na terenie miasta. Mowa o 36-letnim mieszkańcu Działdowa, którego policjanci zatrzymali w związku ze zgłoszeniem kradzieży. Do tego w kieszeni spodni mężczyzny funkcjonariusze znaleźli ...

czytaj artykuł »

Osobówką w ciężarówkę

19-03-2018

Działdowscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów. Kierujący osobowym fordem uderzył w naczepę jadącego z przeciwka pojazdu marki DAF. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi i nie odnieśli obrażeń.

czytaj artykuł »

Alkohol, narkotyki i kierowca na zakazie

19-03-2018

Piątkowy poranek na drogach Działdowa rozpoczął się kontrolą stanu trzeźwości. Policjanci prowadzili działania pn. Alkohol i narkotyki i sprawdzali czy kierujący poruszający się pojazdami po terenie miasta nie jeździli „na kacu” lub po narkotykach.

czytaj artykuł »

Złapany w kilka minut po kradzieży

19-03-2018

Kilku minut potrzebowali funkcjonariusze by na jednej z ulic zatrzymać podejrzanego o kradzieży z włamaniem oraz uszkodzenia pojazdu.

czytaj artykuł »

Puchar dla Białorusi, Yankeesi najlepsi z Polski

19-03-2018

W dniach 09-11 marca odbyła się kolejna edycja XVIII Międzynarodowego Halowego Turnieju Baseballu –„Działdowo Cup 2018”. Niemal 300 zawodników z 5 krajów walczyło o Puchar Prezydenta RP Andrzeja Dudy.

czytaj artykuł »

Minister Rolnictwa gościł w powiecie [FILM]

17-03-2018

Zbigniew Babalski, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi złożył roboczą wizytę w powiecie działdowskim.

czytaj artykuł »

Zapobiegali demoralizacji i przestępczości nieletnich

16-03-2018

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Działdowie przeprowadzili działania prewencyjne pod kryptonimem „Nieletni pod nadzorem”. Ich głównym celem było zapobieganie demoralizacji i przestępczości nieletnich z terenu miasta Działdowo.

czytaj artykuł »

Bezpiecznie na drodze - działania policji

16-03-2018

Kolejny raz działdowscy policjanci wspierani funkcjonariuszami z olsztyńskiego Oddziału Prewencji oraz strażnikiem miejskim z Działdowa prowadzili wzmożone działania na drogach powiatu w celu poprawy bezpieczeństwa. Mundurowi kontrolowali uczestników ruchu drogowego i eliminowali tych, którzy ...

czytaj artykuł »

Zabił psa, zawinął w koc i wyrzucił na torowisko

16-03-2018

Policjanci zatrzymali 32-latka dwa dni od zgłoszenia makabrycznego odkrycia. Pies został najpierw uśmiercony, a następnie zawinięty w koc i wyrzucony w okolice torowiska.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).