Dziś jest Sobota, 16 grudnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Alicja, Sebastian, Zdzisław
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Złote gody 12 par z Gminy Lidzbark [FILM]

16-12-2017

W czwartek 14 grudnia w Hotelu Welskim odbyło się 50-lecie pożycia małżeńskiego 12 par z Gminy Lidzbark.

czytaj artykuł »

Przypominali, że niepełnosprawni są wśród nas

15-12-2017

W związku z grudniowymi obchodami Międzynarodowego Dnia Osoby Niepełnosprawnej w Szkole Podstawowej nr 4 w Zespole Szkół nr 2 im. Jana Pawła II w Działdowie podjęto szereg działań mających zwrócić uwagę społeczności placówki na prawa osób z niepełnosprawnościami, upowszechnianie idei ...

czytaj artykuł »

Kierował bez uprawnień i po alkoholu

15-12-2017

Policjanci ruchu drogowego z Działdowa zatrzymali do kontroli pojazd osobowy. Podczas sprawdzenia okazało się, że kierującego autem obowiązuje orzeczony przez sąd zakaz prowadzenia pojazdów. Do tego mężczyzna znajdował się pod działaniem alkoholu. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności. ...

czytaj artykuł »

Cztery stłuczki na dobę - uwaga na śliskie drogi

15-12-2017

W ciągu tylko ostatniej doby policjanci z powiatu działdowskiego kilkukrotnie interweniowali w związku z zaistniałymi zdarzeniami na drodze. Najczęściej powodem powstałych kolizji było nie ustąpienie pierwszeństwa przejazdu i nie dostosowanie techniki jazdy do warunków panujących na drodze. ...

czytaj artykuł »

Budynki po Skarbówce pójdą pod młotek [FILM]

14-12-2017

Urząd Skarbowy w Działdowie od dawna działa w nowym budynku, a pomysłów na zagospodarowanie starych brak. Burmistrz chce je sprzedać.

czytaj artykuł »

Powiat uporządkuje sprawy geodezyjne [FILM]

14-12-2017

Starostowie Powiatu podpisali z Marszałkiem województwa ważną dla wszystkich mieszkańców umowę, która ułatwi dostęp do danych geodezyjnych.

czytaj artykuł »

Chór Concentus zaprasza na koncert

13-12-2017

Chór Concentus 30 grudnia 2017 r. o godz. 19.00 zaprasza na wieczór pełen uśmiechu, wzruszeń i najcieplejszych, świątecznych emocji, na niezwykły i niepowtarzalny koncert „Kolęd Świata” w kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Działdowie.

czytaj artykuł »

Mistrzostwa w Szachach Ostróda 2017

13-12-2017

W dniach 4,5 i 7 grudnia odbyły się turnieje wojewódzkie szkół w szachach. W turnieju Szkół Podstawowych (4.12.2017) reprezentowali Nasz powiat: SP 3 Działdowo, SP 4 Działdowo i SP Uzdowo. Rewelacyjny występ uczniów z Uzdowa zakończył się ich ZWYCIĘSTWEM!

czytaj artykuł »

Zostań kontrolerem jakości w HPP

13-12-2017

HEINZ-PLASTICS Polska Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko: Kontroler Jakości. Lokalizacja : Działdowo.

czytaj artykuł »

Atrakcje w mieście na święta i sylwestra [FILM]

13-12-2017

Samorząd miejski we współpracy z wieloma instytucjami, stowarzyszeniami i szkołami przygotował tradycyjną Wigilię Na Rynku. Znamy szczegóły.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).