Dziś jest Piątek, 30 stycznia 2015 r. Imieniny obchodzą : Dobiegniew, Maciej, Martyna
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA

Bank Spółdzielczy - możesz zyskać więcej!

30-11-2014
Fot. Jeśli potrzebujesz gotówki, nasza oferta jest właśnie dla Ciebie!

Szybka decyzyjność, korzystne raty, brak ukrytych kosztów kredytu to nasze atuty. Jeśli potrzebujesz pieniędzy odwiedź Oddział Banku Spółdzielczego w Działdowie, Rybnie, Lidzbarku lub Lubowidzu. Zawsze możesz zyskać więcej!


O nas

 

Bank Spółdzielczy w Działdowie działa od 1876 roku. W wyniku połączenia 1999 roku powstaje Bank Spółdzielczy w Działdowie z/s w Lidzbarku. Działamy na terenie dwóch powiatów: działdowskiego i żuromińskiego. Centralą banku jest Lidzbark zaś oddziały funkcjonują w Działdowie, Rybnie i Lubowidzu. Nasz bank jest zrzeszony w Spółdzielczej Grupie Bankowej, która liczy łącznie 203 banki spółdzielcze.

 

Skorzystaj z naszej oferty

 

Pozyskujemy nowych klientów oferując im różnorodne kredyty, dostęp do konta internetowego, karty bankomatowe, przekazy Western Union, lokaty terminowe. Rozliczenia międzybankowe dokonywane są poprzez system ELIKSIR, co znacznie skraca czas ich realizacji.

 

Oferujemy kredyty dla klientów indywidualnych, przedsiębiorców, rolników, wspólnot mieszkaniowych, instytucji samorządowych, a także na zakup kolektorów słonecznych.

 

Istnieje możliwość skonsolidowania wszystkich kredytów w jeden kredyt konsolidacyjny z okresem spłaty nawet do 20 lat.

 

Nasze atuty to szybka decyzyjność i korzystne raty

 

Naszą zaletą jest szybka decyzyjność uzyskania kredytu z korzystną ratą spłaty kredytu i na warunkach z których klient będzie zadowolony. Kredyt gotówkowy udzielany jest maksymalnie na 5 lat z możliwością wcześniejszej spłaty bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Udzielamy również pożyczki hipoteczne na dowolny cel z okresem spłaty do 15 lat. W ofercie posiadamy atrakcyjnie oprocentowane kredyty mieszkaniowe z terminem spłaty do 20 lat.

 

Klienci którzy posiadają u nas rachunki bankowe mają możliwości otrzymania kredytu z niższym oprocentowaniem.

 

U nas nie ma ukrytych kosztów

 

Każdy klient zostaje poinformowany o wszystkich kosztach, dotyczących kredytu. U nas nie ma ukrytych kosztów, tak jak to proponują, a nawet „narzucają” inne instytucje finansowe, nie ma przymusowych ubezpieczeń, ani dodatkowych prowizji.

 

Ważne jest oprocentowanie i marża kredytowa, ale najważniejsze to ile klient poniesie wszystkich rzeczywistych kosztów, które obciążają kredytobiorcę. W działach obsługi posiadamy wykwalifikowaną kadrę, która może zaoferować dany produkt bankowy na dogodnych warunkach.

 

Zawsze możesz zyskać więcej korzystając z oferty Banku Spółdzielczego w Działdowie.

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).