Dziś jest Sobota, 21 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Cecylia, Dobromił, Elżbieta, Jakub
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KULTURA

TVP kręci film o działdowskiej bibliotece

04-08-2017

27 czerwca od godz. 9:00 TVP 3 Kraków nagrywała film dokumentalny o Dyskusyjnych Klubach Książki działających przy naszej bibliotece. DKK dla seniorów - słuchaczy UTW, którego moderatorem jest Ewa Sotomska oraz DKK dla osadzonych w Areszcie Śledczym, którego moderatorem jest Justyna Lytvyn. ...

czytaj artykuł »

Ostatni Powiatowy Wieczór z Poezją [FILM]

31-07-2017

Przemysław Sadowski i Renata Buczyńska czytali wiersze Działdowskiej Kuźni Słowa. Obejrzyj film i usiądź przy stoliku razem z nimi.

czytaj artykuł »

Zapraszamy na ostatni wieczór z poezją

27-07-2017

Ostatni z tegorocznych Powiatowych Wieczorów z Poezją. Gwiazdami wieczoru będą aktor Przemysław Sadowski i Renata Buczyńska.

czytaj artykuł »

Piotr Cyrwus gościł na Wieczorze z Poezją

08-07-2017

Powiatowy Wieczór z Poezją 2 lipca przyciągnął do Lidzbarka wiele zainteresowanych, gdzie gościł aktor teatralny i filmowy Piotr Cyrwus.

czytaj artykuł »

Biblioteka zaprasza na nową wystawę

07-07-2017

Miejska Biblioteka Publiczna w Działdowie zaprasza na wystawę pt. "Po herbacie - wystawa malarstwa" autorstwa Elżbiety Ewy Held. Wystawę można zobaczyć do końca lipca w dziale mediateka Miejskiej Biblioteki Publicznej w Działdowie.

czytaj artykuł »

Konkurs "Działdowo przyjazne = bezpieczne"

02-07-2017

Miejska Biblioteka Publiczna w Działdowie oraz Stowarzyszenie „Wolność od strachu” zapraszają do wzięcia udziału w konkursie plastycznym.

czytaj artykuł »

Pierwszy Powiatowy Wieczór z Poezją

28-06-2017

25 lipca rozpoczęły się tegoroczne Powiatowe Wieczory z Poezją. Ta znana już mieszkańcom Powiatu cykliczna impreza kulturalna jest finansowana przez Powiat Działdowski.

czytaj artykuł »

Konkurs z okazji 673 urodzin Działdowa

28-06-2017

Miejska Biblioteka Publiczna w Działdowie oraz Stowarzyszenie Wolność od strachu w Działdowie zapraszają do wzięcia udziału w konkursie.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).