Dziś jest Poniedziałek, 11 grudnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Julia, Stefan
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KULTURA

Konkurs Rumian i okolice w obiektywie

10-11-2017

2 listopada 2017 roku w Szkole Podstawowej w Rumianie odbyło sie podsumowanie Rodzinnego konkursu fotograficznego "Rumian i okolice w obiektywie".

czytaj artykuł »

Srebro dla chóru Concentus

03-11-2017

21 października chór Concentus wziął udział w XXIX Międzynarodowym Festiwalu Muzyki Religijnej w Rumi. Festiwal odbywa się corocznie w październiku w Rumi w Sanktuarium NMP Wspomożenia Wiernych salezjanów św. Jana Bosko. Inspiracją do zorganizowania Festiwalu była postać, pracującego przez ...

czytaj artykuł »

Niecodzienne wierszyki dla najmłodszych

03-11-2017

Uczniów klasy I, III, “0″ oraz dzieci z Punktu Przedszkolnego w Szkole Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Niechłoninie odwiedziła Renata Buczyńska z Działdowkiej Kuźni Słowa. Pomysłodawczynią spotkania była Beata Kmiecik, pracownica GCKiB w Płośnicy Filia w Niechłoninie.

czytaj artykuł »

Dzień Edukacji Narodowej w „Piątce”

17-10-2017

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej w Przedszkolu Miejskim nr 5 odbył się uroczysty apel, który rozpoczął się odśpiewaniem hymnu narodowego.

czytaj artykuł »

Ruszyła 2. edycja projektu Zabajkowani

17-10-2017

Miejska Biblioteka Publiczna w Działdowie ma zaszczyt ogłosić drugą edycję projektu Zabajkowani. W tym roku będziemy jeszcze bardziej zakręceni na punkcie bajki.

czytaj artykuł »

Warsztaty teatralne i aktorskie w MDK

10-10-2017

Jeżeli fascynuje cię praca aktora, kochasz teatr, pragniesz rozwijać swoje zamiłowania - te warsztaty są właśnie dla ciebie! Zapraszamy wszystkich - dzieci, młodzież i dorosłych.

czytaj artykuł »

TVP kręci film o działdowskiej bibliotece

04-08-2017

27 czerwca od godz. 9:00 TVP 3 Kraków nagrywała film dokumentalny o Dyskusyjnych Klubach Książki działających przy naszej bibliotece. DKK dla seniorów - słuchaczy UTW, którego moderatorem jest Ewa Sotomska oraz DKK dla osadzonych w Areszcie Śledczym, którego moderatorem jest Justyna Lytvyn. ...

czytaj artykuł »

Ostatni Powiatowy Wieczór z Poezją [FILM]

31-07-2017

Przemysław Sadowski i Renata Buczyńska czytali wiersze Działdowskiej Kuźni Słowa. Obejrzyj film i usiądź przy stoliku razem z nimi.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).