Dziś jest Niedziela, 18 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Konstancja, Szymon
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KULTURA

Warsztaty poetyckie z Wojciechem Kassem

02-01-2018

12 stycznia od 10.00 do 14.00 w Mediatece Miejskiej Biblioteki Publicznej w Działdowie odbędą się warsztaty poetyckie z Wojciechem Kassem.

czytaj artykuł »

Powstaje Działdowski Almanach Poezji

29-12-2017

Stowarzyszenie Działdowska Kuźnia Słowa zbiera materiału do najnowszego Działdowskiego Almanachu Poezji. Przeczytaj regulamin i wyślij swoje utwory.

czytaj artykuł »

Kolędy wg. Państwowej Szkoły Muzycznej

27-12-2017

10 stycznia o godzinie 18.00 w MDK, odbędzie się KONCERT KOLĘD w wykonaniu uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej w Działdowie.

czytaj artykuł »

Nasza poetka została uskrzydlona [FILM]

07-12-2017

Renata Buczyńska znalazła się wśród nagrodzonych nagrodą Stowarzyszenia Pro Kultura i Sztuka Uskrzydleni 2017 jako poetka i animatorka kultury.

czytaj artykuł »

Chór Cantiamo zdobył cenne wyróżnienie

07-12-2017

2 grudnia w Centrum Konferencyjnym UWM w Olsztynie odbył się IV Festiwal Chórów i Zespołów wokalnych UTW województwa warmińsko-mazurskiego pt."Hej Kolęda"pod patronatem Marszałka M. Brzezina. Chór Cantiamo wrócił z Festiwalu z Pucharem.

czytaj artykuł »

Konkurs Rumian i okolice w obiektywie

10-11-2017

2 listopada 2017 roku w Szkole Podstawowej w Rumianie odbyło sie podsumowanie Rodzinnego konkursu fotograficznego "Rumian i okolice w obiektywie".

czytaj artykuł »

Srebro dla chóru Concentus

03-11-2017

21 października chór Concentus wziął udział w XXIX Międzynarodowym Festiwalu Muzyki Religijnej w Rumi. Festiwal odbywa się corocznie w październiku w Rumi w Sanktuarium NMP Wspomożenia Wiernych salezjanów św. Jana Bosko. Inspiracją do zorganizowania Festiwalu była postać, pracującego przez ...

czytaj artykuł »

Niecodzienne wierszyki dla najmłodszych

03-11-2017

Uczniów klasy I, III, “0″ oraz dzieci z Punktu Przedszkolnego w Szkole Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Niechłoninie odwiedziła Renata Buczyńska z Działdowkiej Kuźni Słowa. Pomysłodawczynią spotkania była Beata Kmiecik, pracownica GCKiB w Płośnicy Filia w Niechłoninie.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).