Dziś jest Wtorek, 20 marca 2018 r. Imieniny obchodzą : Joachim, Kira, Maurycy
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA

Kuźnia na wesoło! – zdecyduj, że pomagasz

09-10-2017
Fot. Kuźnia na wesoło! – zdecyduj, że pomagasz. (Fot. SDKS)

Do tegorocznej, III już edycji akcji Fundacji Tesco „Decydujesz, Pomagamy” zakwalifikowano na naszym terenie dwa projekty, w tym oznaczony na niebiesko projekt Stowarzyszenia Działdowska Kuźnia Słowa p.t. „Kuźnia na wesoło”.

 

Stowarzyszenie , które aktywnie i na wiele sposobów stara się uczestniczyć w życiu kulturalnym miasta i powiatu, w ramach wybranego do głosowania  projektu chce wydać książkę z tekstami na wesoło. Takiej publikacji jeszcze w ramach działalności te grupy nie było.

 

Każdy z literatów ma w swoim dorobku teksty, które ze względu na swój żartobliwy, satyryczny czy ironiczny charakter nie ukazały się dotąd w żadnym wydawnictwie zbiorowych będącym w dorobku Stowarzyszenia, ale bardzo będą pasowałyby do książki „Kuźnia na wesoło”.

 

Zatem, czemu nie? Stowarzyszenie działa w pełni non-profit. Zebraniem materiałów, redakcją, korektą i przygotowaniem do druku zajmą się jak zawsze w ramach wolontariatu członkowie stowarzyszenia. Wygrana w konkursie pozwoli na wydruk i nieodpłatne przekazanie tej książki czytelnikom podczas jej promocji.

 

Reprezentuję Stowarzyszenie Działdowska Kuźnia Słowa i gorąco namawiam do głosowania w sklepach Tesco w Działdowie, Mławie oraz Nidzicy na niebieski projekt SDKS pod nazwą „Kuźnia na wesoło”. Przy okazji najdrobniejszych nawet zakupów wystarczy otrzymany żeton wrzucić do opisanego nazwą projektu pojemnika.

 

Renata Buczyńska

SDKS

 

 

Prosimy o zamieszczanie komentarzy zgodnych z regulaminem Portalu Moje Działdowo.
Komentarze wulgarne, naruszające dobre obyczaje, zawierające komunikat reklamowy, rażąco łamiące zasady pisowni, nie na temat, naruszające prawa osobiste lub oparte na domniemaniach nie będą publikowane.

Wasze komentarze(0)

dodaj komentarz


Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).