Dziś jest Wtorek, 20 marca 2018 r. Imieniny obchodzą : Joachim, Kira, Maurycy
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA

Zapraszamy na Marsz Życia i Nadziei

10-10-2017
Fot. "Amazonki" zapraszają Marsz Życia i Nadziei (fot. UM).

Działdowskie Stowarzyszenie "Amazonki" z okazji X-lecia działalności zaprasza na Marsz Życia i Nadziei, który odbędzie się w ramach obchodów Październikowych Dni Walki z Rakiem Piersi w dniu 16 października 2017 r. w Działdowie.

 

Rozpoczęcie o godz. 12.00 mszą św. w kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego. Trasa marszu będzie przebiegała wokół placu Mickiewicza i ulicą Wł. Jagiełły do Miejskiego Domu Kultury, gdzie odbędzie się koncert oraz podsumowanie 10 lat działalności.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

Zadanie zostało sfinansowane ze środków Starostwa Powiatowego i Urzędu Miasta Działdowo. Współorganizacja: Miejski Dom Kultury w Działdowie

 

Informacja: Działdowskie Stowarzyszenie "Amazonki"

Prosimy o zamieszczanie komentarzy zgodnych z regulaminem Portalu Moje Działdowo.
Komentarze wulgarne, naruszające dobre obyczaje, zawierające komunikat reklamowy, rażąco łamiące zasady pisowni, nie na temat, naruszające prawa osobiste lub oparte na domniemaniach nie będą publikowane.

Wasze komentarze(0)

dodaj komentarz


Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).