Dziś jest Niedziela, 21 stycznia 2018 r. Imieniny obchodzą : Agnieszka, Epifanii, Jarosław
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA

Pod ratuszem przywitaliśmy Nowy Rok!

04-01-2018
Fot. Pod ratuszem przywitaliśmy Nowy 2018 rok! (Fot. MDK)

Po raz kolejny mieszkańcy Działdowa mogli powitać nowy rok na działdowskim rynku. Do wspólnej zabawy zagrzewał warszawski zespół Milky Way.

 

Gitarzysta Ich Troje, basista Carpe Diem, perkusista T.Love i Oddziału Zamkniętego a także wokaliści mający za sobą udział w The Voice Of Poland oraz opolskich Superdebiutach potwierdzili, że doskonale znają swoje rzemiosło i wyczuwają nastroje bawiącej się publiczności.

 

Chwilę przed północą na scenie pojawił się Burmistrz Miasta Działdowa Grzegorz Mrowiński, który również bawił się przed działdowskim ratuszem. W krótkim wystąpieniu życzył mieszkańcom wszelkiej pomyślności i wszystkiego co najlepsze w Nowym 2018 Roku.

 

Później nastąpił atrakcyjny pokaz fajerwerków, trwający ponad 15 minut. Końcówka imprezy to już szalona zabawa w rytmie największych polskich i zagranicznych hitów. O godz. 1.00 zespół Milky Way pożegnał się z działdowską publicznością. Sprzyjająca aura sprawiła, że był to najprawdopodobniej frekwencyjny rekord, jeśli chodzi o sylwestrowe spotkania na działdowskim rynku.

 

Informacja: Miejski Dom Kultury

 

Prosimy o zamieszczanie komentarzy zgodnych z regulaminem Portalu Moje Działdowo.
Komentarze wulgarne, naruszające dobre obyczaje, zawierające komunikat reklamowy, rażąco łamiące zasady pisowni, nie na temat, naruszające prawa osobiste lub oparte na domniemaniach nie będą publikowane.

Wasze komentarze(0)

dodaj komentarz


Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).