Dziś jest Niedziela, 18 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Konstancja, Szymon
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA

Przyjdź na Koncert Walentynkowy

09-02-2018
Fot. Na tegorocznym koncercie dla zakochanych wystąpi zespół "Cisza jak ta" (fot. UM).

Serdecznie zapraszamy do MDK w Działdowie na niezwykły koncert z okazji Święta Zakochanych. Wystąpi zespół "Cisza jak ta".

 

Koncert odbędzie się 16 lutego (w piątek) o godz. 18.00. Zespół składa się z szóstki muzyków, którzy od lat przemierzają wspólne szlaki poezji, muzyki i ludzkiej wrażliwości. O miłości we wszystkich odcieniach opowiedzą Wam słowa autorskie zespołu oraz wiersze Jonasza Kofty, Agnieszki Osieckiej, Edwarda Stachury, Haliny Poświatowskiej i wielu innych poetów.

 

Bilety w cenie 20 zł można kupić w kasie MDK na ul. Wolności 64 lub na eventim.pl. Czeka nas magiczny wieczór nie tylko dla zakochanych.

 

Zapraszamy!

 

Info: MDK

 

Prosimy o zamieszczanie komentarzy zgodnych z regulaminem Portalu Moje Działdowo.
Komentarze wulgarne, naruszające dobre obyczaje, zawierające komunikat reklamowy, rażąco łamiące zasady pisowni, nie na temat, naruszające prawa osobiste lub oparte na domniemaniach nie będą publikowane.

Wasze komentarze(0)

dodaj komentarz


Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).